To była jedna z tych męczących nocy. Początkowo nie mogłam zasnąć, później się co chwilę budziłam. Męczyłam się samym "spaniem". Dokuczał mi ból mięśni, bo wczoraj zaczęłam się mocniej rozciągać i miałam za sobą dwie godziny ćwiczeń. Rozciągam się, bo chciałabym znowu być tak wygimnastykowana jak kilka lat temu :).
Najczęściej ćwiczę cardio i robię ćwiczenia z Ewą Chodakowską. Zapewne każda z Was o Niej słyszała :)
Dzisiaj przede wszystkim robiłam ćwiczenia na brzuch. (animacje blogilates)
Dzisiaj przede wszystkim robiłam ćwiczenia na brzuch. (animacje blogilates)

