hej dziewczyny, jak minęły Wam święta?
Moje całkiem przyjemnie i dość aktywnie. Dalej ćwiczę 30 day shred, oprócz tego z chłopakiem duuużo spacerowaliśmy, właściwie, jak zawsze.
Trochę inspiracji dzisiaj dodam. Zawsze mnie to jeszcze bardziej motywuje.






